شماره تلفن دفتر فروش : 42838

دریافت گواهینامه تایید فرایند ساخت

دریافت گواهینامه تایید فرایند ساخت - 5.0 از 5 تا 2 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ثبت افتخاری دیگر در شرکت صنایع عایق سپاهان

شرکت صنایع عایق سپاهان با همت کارشناسان و متخصصان خود توانست گواهینامه تایید فرایند ساخت محصول پشم سنگ را از موسسه رده بندی ایرانیان دریافت نماید.

به گزارش روابط عمومی صنایع عایق سپاهان، طبق قوانین و عرف بین الملل می بایست تمامی تجهیزات، ماشین آلات و مواد مصرفی که در ساخت تاسیسات و تجهیزات دریایی و دریانوردی به کار گرفته می شود، دارای تائیدیه از موسسات رده بندی های معتبر و مجاز باشند. کشتی سازی و تجهیزات دریایی، یکی از حساس ترین صنایع محسوب می شود که قطعاً محصولات به کار رفته در آن می بایست ضمن رعایت استانداردهای این محصول، نمره قبولی آزمایشات اختصاصی صنعت دریانوردی را دریافت نمایند.
این شرکت بعنوان اولین دارنده نشان استاندارد ملی و بزرگترین تولید کننده محصول پشم سنگ کشور، مفتخر است با سرلوحه قرار دادن تحقیق و توسعه، استفاده از خطوط تولید پیشرفته، ارتباط مستمر با اساتید دانشگاه و صاحب نظران این حوزه و همچنین به کارگیری نیروهای جوان و نخبه کشور توانسته محصولی با کیفیت مطابق با استانداردهای روز اروپا را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید. دریافت گواهینامه تایید فرآیند ساخت از موسسه رده بندی ایرانیان نیز سندی بر این مدعا است.

type approval

برچسب ها: عایق حرارتی, عایق پشم سنگ, پشم سنگ, پشم سنگ تخته ای