شماره تلفن دفتر فروش : 42838

اخذ گواهینامه فنی ساختمان ازمرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی

اخذ گواهینامه فنی ساختمان ازمرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی - 5.0 از 5 تا 3 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

گواهینامه فنی سند پشتیبان مقررات ملی ساختمان است که منحصراً از سوی مرکز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازي صادر مي‌شود و نشان دهنده تطابق عملکرد و كيفيت مواد‌، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی با معیارهای تعریف شده در مباحث مقررات ملی ساختمان است. همچنین گواهینامه فنی ابزاری اطمینان‌‌‌ بخش برای شناساندن کیفیت برتر محصولات تولیدی کشور به مصرف‌کنندگان است، تا از این طریق علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان برتر، راهنمایی برای انتخاب محصولات ساختمانی با کیفیت تأیید شده باشد. 

با عنایات پروردگار متعال، موفقیتی دیگر برای شرکت صنایع عایق سپاهان رقم خورد. این بار ما توانستیم با بهره گیری از سابقه یک دهه فعالیت مستمر و مهارت نیروهای متخصص خود موفق به دریافت گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گردیم.
بر اساس نتایج بررسی ها و آزمایش های انجام شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی محصول عایق حرارتی پشم سنگ تخته ای با ضخامت 50 میلیمتر و دانسیته 80 کیلوگرم بر مترمکعب تولید شرکت صنایع عایق سپاهان با ضوابط فنی مورد قبول آن مرکز مطابقت دارد، لذا آن مرکز گواهینامه فنی ساختمان را به شرکت صنایع عایق سپاهان اعطا نمود.

Technical certification of buildings

 

برچسب ها: عایق حرارتی, عایق پشم سنگ, پشم سنگ, پشم سنگ تخته ای