شماره تلفن دفتر فروش : 42838

تبدیل کارخانه صنعتی قدیمی به هتل چهار ستاره در کشور ایتالیا

تبدیل کارخانه صنعتی قدیمی به هتل چهار ستاره در کشور ایتالیا - 5.0 از 5 تا 9 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تبدیل یک کارخانه صنعتی قدیمی به یک هتل چهار ستاره در کشور ایتالیا به نظر دور از انتظار می آید ولی یکی از پروژه های جذاب در این کشور بوده است.

 

هتل چهار ستاره Best Western Premier Monza & Brianza در نزدیکی شهر میلان قرار گرفته است. در کشور ایتالیا می توان بناهای بسیار زیادی را پیدا کرد که علاوه بر اینکه نیاز به تعمیرات و بازسازی اساسی دارند بلکه از نظر تجاری هم بسیار مورد توجه هستند. هتل مذکور یکی از این نمونه ها می باشد.

Best Western Premier Hotel1

در این کارخانه قدیمی چراغ و قطعات یدکی اتومبیل تولید میشده است ولی با کمک یک شرکت ساختمان سازی که دارای دپارتمان های انرژی و آکوستیک است، این کارخانه تبدیل به یک هتل چهار ستاره پیشرفته و مدرن به مساحت 6500 مترمربع شده که از امکانات رفاهی قابل توجهی برخوردار می باشد. برای این نوع هتل ها، تامین آسایش حرارتی و صوتی از مهمترین پارامترهای مورد نیاز است.

Best Western Premier Hotel2

کارشناس فنی این شرکت ساختمانی می گوید، هدف آنها رعایت کامل استانداردهای بین المللی جهت عایق کاری حرارتی و عایق کاری صوتی در ساخت این هتل بوده است. به همین دلیل تیم فنی، طرحی بسیار جامع جهت استفاده از عایق صوتی و حرارتی پشم سنگ به منظور کاهش مصرف انرژی و عایق بندی صوتی و حرارتی آن مجموعه با صرف هزینه بسیار پایین ارائه نمود و باعث گردید این پروژه در زمان بسیار کمتر از انتظار به بهره برداری برسد.

Best Western Premier Hotel3

برچسب ها: عایق حرارتی, عایق پشم سنگ, عایق صوتی, پشم سنگ, عایقکاری, صرفه جویی, انرژی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید