شماره تلفن دفتر فروش : 42838

دعوت به همکاری

دعوت به همکاری - 4.6 از 5 تا 10 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دعوت به همکاری و استخدام در شرکت صنایع عایق سپاهان

شرکت صنایع عایق سپاهان بزرگترین تولید کننده انواع عایق پشم سنگ (تخته ای، پتویی، لحافی، لوله ای و پشم خام فله) و اولین دارنده نشان استاندارد ملی این محصول، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن است؛ جذب افراد متخصص و سخت کوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای فارغ‌التحصیلان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگیهای لازم، توسعه داده است.
حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم صنایع عایق سپاهان است. به همین منظور از افراد متقاضی همکاری با این شرکت، درخواست می گردد رزومه خود را از طریق فکس و یا به آدرس ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.
لازم به ذکر است با عنایت به طرحهای جدید توسعه شرکت و همچنین تدوین برنامه ای مدون جهت ارتقا حضور در بازارهای داخلی و بین المللی، تیمی از کارشناسان منابع انسانی شرکت، رزومه های دریافتی را بررسی و از افراد مورد نیاز جهت مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آورند.

برچسب ها: عایق پشم سنگ, پشم سنگ لوله ای, پشم سنگ تخته ای, پشم سنگ لحافی, پشم سنگ پتویی, پشم خام فله, استخدام, شرکت صنایع عایق سپاهان