شماره تلفن دفتر فروش : 42838

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هشت طــرح کـلان پيشــنهـادي شرکت بهينه‌سازي مصرف سوخت در صورت تامين اعتبار ٢,٥ ميليارد دلاري با هدف کاهش شدت مصرف انرژي در کشور اجرايي مي‌شود.

مدير بهينه‌سازي انرژي در بخش صنعت شرکت بهينه‌سازي مصرف سوخت، در گفت و گو با خبرنگار شانا با اعلام اين خبر افزود: توليد و توسعه سامانه CCHP (توليد همزمان انرژي الکتريکي، حرارتي و برودتي) و اجراي راهکارهاي بهينه‌سازي مصرف انرژي در پالايشگاه‌هاي نفت از جمله اين طرح‌ها است. مهدي شريف تصريح کرد: طرح بهينه‌سازي مصرف انرژي در صنايع آهن، فولاد و طرح کاهش مصرف انرژي در فرآيند توليد سيمان نيز مي‌تواند در کاهش شدت مصرف انرژي صنايع فولاد و سيمان نقش کليدي ايفا کند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به گـــزارش روابط عمومی شرکـــت صنــایع عــایق سپاهان، دهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش با محوریت «دیپلماسی انرژی و توسعه زنجیره ارزش» و مشارکت بیش از 200 شرکت داخلی  و خارجی از 20 کشورجهان 23  تا 26 دی ماه جاری به مدت سه روز در کیش برگزار شد. بر این اساس در این نمایشگاه بین‌المللی 150 شرکت پیمانکار، سازنده کالا و تجهیزات، مشاوران مهندسی و شرکت‌های بازرگانی و تامین سرمایه و بالغ بر 50 شرکت خارجی و نمایندگی‌های فروش شرکت‌های بین‌المللی فعال در صنعت نفت و گاز حضور داشتند.

سوء استفاده از برند عایق سپاهان - 5.0 از 5 تا 2 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

logoبه اطلاع می رساند متاسفانه برخی از شرکتهای سودجو با سوء استفاده از نام و برند این شرکت به خصوص در فضای مجازی و با ایجاد تغییرات جزئی در آدرس سایت و همچنین نام شرکت، محصولات بی کیفیت و فاقد استاندارد را به بازار عرضه می نمایند. لذا مجدداً به مشتریان محترم تاکید می گردد که تنها سایت رسمی شرکت صنایع عایق سپاهان با آدرس https://ayeghsepahan.com معتبر بوده و نمایندگان فروش مجاز نیز فقط از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود. ضمناً در صورت هرگونه سوال یا ابهام با شماره تلفن 42838-021 و همچنین ایمیل شرکت به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل نمائید.