شماره تلفن دفتر فروش : 42838

استفاده از عایق پشم سنگ در دانشگاه Mahidol در کشور تایلند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه Mahidol برنامه ای در دست داشت که سالن کنفرانس اصلی خود را در زمینی به مساحت 45 هکتار در قسمت جنوبی دانشگاه و در میان فضای سبز زیبای آن احداث نماید. این سالن مرکزی قرار است برای آموزش، اجرای برنامه های موسیقی و همچنین میزبان کنفرانس های ملی و بین المللی درنظر گرفته شود. همچنین سالن مرکزی علاوه بر ارائه سرویس های دانشگاهی، مرکزی برای اجرای نمایشگاه های فرهنگی و بومی هم خواهد بود.

Mahidol20Auditorium

دانشگاه، مناقصه طراحی چنین ساختمانی را برگزار کرد و 10 شرکت بزرگ معماری در این مناقصه شرکت کردند. طرح برنده شامل ویژگی های منحصر به فرد، الهام گرفته از طبیعت و نماد فرهنگ تایلند بود. این ساختمان از نمای بالا به مانند گل Kan Phai که سمبل دانشگاه Mahidol است، دیده می شود. پشت بام این ساختمان به مانند اسکلت بدن انسان بوده که نشان دهنده عظمت دانش پزشکی "دانشی که جز هسته اصلی افتتاح این دانشگاه است" می باشد.
این ساختمان با فضای 31426 مترمربع دارای 5 طبقه با ارتفاع زیاد و 2 طبقه زیرزمین است. سالن کنفرانس شامل 2002 صندلی، صحنه نمایش، سالن Chalermprakiat، جایگاه مخصوص ارکست، سالن اصلی نمایش، سالن تمرین نمایش، اتاق های مخصوص جهت آماده شدن هنرمندان، بخش تاسیسات و همچنین پارکینگ زیرزمینی با ظرفیت 152 ماشین می باشد.
در این پروژه بیش از 10000 مترمربع عایق پشم سنگ تخته ای جهت عایق بندی دیوار و کف استفاده شده است. از دلایل استفاده عایق پشم سنگ در این ساختمان می توان به مقاومت در برابر رطوبت ، جذب صوت بسیار بالا، ضد حریق بودن آن و ... اشاره نمود.

 

برچسب ها: جذب صوت, عایق حرارتی, عایق پشم سنگ, پشم سنگ, پشم سنگ تخته ای, عایقکاری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید