شماره تلفن دفتر فروش : 42838

استفاده از عایق پشم سنگ در بیمارستانی در کشور ولز

استفاده از عایق پشم سنگ در بیمارستانی در کشور ولز - 5.0 از 5 تا 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 بیمارستان Morriston یکی از مهمترین بیمارستانهای عمومی و آموزشی شهر Swansea کشور ولز می باشد. شرکت ساختمانی BAM انگلستان با صرف هزینه 60 میلیون پوند، با اضافه کردن سه طبقه به بیمارستان، فضایی در حدود 280 مترمربع با امکانات پیشرفته و بروز برای بخش های پزشکی دیالیز،X-Ray و دندانپزشکی ایجاد کرد.(

Morriston20Hospital202

با توجه به طراحی و مشخصات فنی ارائه شده، بایستی در این پروژه جهت عایق کاری سطوح، دیواره ها، کانالها و لوله ها از عایق پشم سنگ استفاده میشد.(شرکت صنایع عایق سپاهان)
مشاور این پروژه پارامترهای گوناگونی از قبیل مقاومت و پایداری بالا، بازدهی و نصب آسان را در اسناد فنی مناقصه جهت انتخاب صحیح عایق در نظر گرفت. همچنین با توجه به اینکه پروژه مربوط به مرکز پزشکی و درمانی بود، ساخت آن باید مطابق با استانداردهای مربوطه از قبیل BS5422:2009 و HTM05-01 صورت می پذیرفت. از جمله این شرایط، ایمنی در برابر آتش بوده که بایستی در این پروژه از مواد غیر قابل اشتعال استفاده می شد. بنابراین به منظور برآورده کردن کلیه الزامات استاندارد، مشاور این پروژه محصول پشم سنگ را به عنوان عایق صوتی و حرارتی انتخاب کرد.(شرکت صنایع عایق سپاهان)
در این بیمارستان بالغ بر 5000 متر عایق پشم سنگ از نوع  لوله ای، تخته ای و پتویی به کار رفته و نصب شد.  (شرکت صنایع عایق سپاهان)
عایق های پشم سنگ دارای ویژگی های مهمی شامل قابلیت بازیافت بالای 97%، خاصیت آکوستیک و عایق صوت بودن، عایق حرارت بودن، ضد حریق، عدم انتشار گاز CO2 و صدمه زدن به لایه اوزن، مصونیت در برابر رشد آفت، قارچ، باکتری و حشرات موذی، نصب آسان، مقاومت و پایداری بالا می باشد.(شرکت صنایع عایق سپاهان)

برچسب ها: عایق حرارتی, عایق نسوز, عایق پشم سنگ, عایق صوتی, مقاومت حرارتی, پشم سنگ, آکوستیک, پشم سنگ لوله ای, پشم سنگ تخته ای, پشم سنگ پتویی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید