شماره تلفن دفتر فروش : 42838

استفاده از عایق پشم سنگ در کارخانه کوکاکولا در کشور مالزی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 به منظور افزایش فروش نوشابه های کوکاکولا در بازار مالزی کارخانه جدیدی به مساحت سی هکتار در پارک تکنولوژی Enstek در جنوب ایالت Negeri Sembilan ساخته شد.

هزینه پایین حمل مواد اولیه و سوبسیدهای محلی از دلایلی بود که این محل برای ساخت این کارخانه انتخاب شد و از ماه جون 2011 نیز این کارخانه به بهره برداری رسید. ساخت این کارخانه کاملا مطابق با استانداردهای معتبر انجام شده و دارای تاییدیه  LEED می باشد. لازم به ذکر است، استفاده از عایق پشم سنگ در امتیازگیری این طرح طبق استاندارد نقش مهمی بر عهده داشت.

Coca Cola20MY

در ساختار سقف این کارخانه از عایق پشم سنگ پتویی به دلیل خاصیت عایق حرارتی و عملکرد بسیار خوب آن در مقابل آتش، استفاده شده است. عایق پشم سنگ از نظر ابعادی بسیار مقاوم و پایدار بوده و در اثر تغییرات آب و هوایی تغییر سایز نمی دهد، همچنین نفوذ گرما به داخل ساختمان را کاهش داده که این باعث خنک ماندن هوای داخل کارخانه در طول روز می شود. مشخصه ضد آتش بودن پشم سنگ با توجه به درجه ذوب بالای 1000 درجه سانتیگراد باعث می شود که در هنگام آتش سوزی، آتش گسترش نیافته و همچنین کارگران کارخانه فرصت کافی برای رسیدن به منطقه ایمن را داشته باشند.
در دیوارهای داخلی کارخانه نیز از پشم سنگ های نوع تخته ای جهت عایق کاری صوتی استفاده شده است. این کار باعث شده صدای ماشین آلات و افراد بسیار خوب کنترل و یک محیط کاری مناسب را برای کلیه افراد ایجاد کرده است.

برچسب ها: عایق حرارتی, اشتعال ناپذیر, عایق پشم سنگ, عایق صوتی, پشم سنگ, ضد آتش, پشم سنگ تخته ای, پشم سنگ پتویی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید