شماره تلفن دفتر فروش : 42838

استفاده از عایق پشم سنگ در برج Aldgate در کشور انگلیس

استفاده از عایق پشم سنگ در برج Aldgate در کشور انگلیس - 5.0 از 5 تا 3 آرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برج ساختمانی Aldgate ساختمانی بلندمرتبه و با تکنولوژی برتر برای یک مرکز اداری بسیار پیشرفته (State of the art) می باشد. فاز اول این پروژه در منطقه Aldgate لندن اجراشده است.

این ساختمان 29000 مترمربعی شامل 16 طبقه اداری با پیشرفته ترین امکانات طراحی شده تا از نظر محیط زیست بازدهی بالایی را داشته و همچنین از هزینه نگهداری سالانه بسیار کمی برخوردار باشد. برای چنین پروژه ای بایستی از مواد و محصولات با مقاومت زیاد استفاده می شد تا بتواند در طول زمان کاربری ساختمان، عملکرد مناسبی را داشته باشند. در این ساختمان علاوه بر تجهیزات گوناگون برای صرفه جویی انرژی از قبیل آب گرمکن خورشیدی، روکش های فلزی مدرن و همچنین سیستم بازیافت گرما از عایق پشم سنگ جهت عایق بندی هزاران متر لوله و کانال استفاده شده است.

RockLap20 20Aldgate20Tower205

از مزایای عایق پشم سنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:
-    مقاومت در دمای بالا
-    ضد آتش
-    سازگاری پشم سنگ با همه نوع لوله،اتصالات، کانال و تجهیزات (PH بین 7 تا 9.5)
-    عایق صوت و حرارت
-    ثبات ابعادی، فیزیکی و شیمیایی
-    مصونیت در برابر نفوذ و رشد آفت، قارچ، باکتری و حشرات موذی
در این پروژه بیش از 15000 متر عایق لوله ای جهت عایق بندی لوله ها و 5000 مترمربع عایق پتویی جهت عایق بندی صوتی و حرارتی کانالهای آتش نشانی، گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع، در این ساختمان استفاده شده است.
چون عایق پشم سنگ دمای بالای 1000 درجه سانتیگراد را تحمل می کند باعث می شود که مقاومت بالایی در برابر آتش داشته باشد و نتیجتاً باعث فراهم شدن ایمنی بیشتر افراد و تجهیزات داخل ساختمان می شود.
علاوه بر مزایای پشم سنگ که در بالا ذکر شد عایق پشم سنگ دارای ویژگی های مهمی از قبیل قابلیت بازیافت بالای 97%، عدم انتشار گاز CO2 و صدمه زدن به لایه اوزن بوده به همین دلیل از امتیاز بسیار بالایی در استانداردهای معتبر جهانی برخوردار است.

برچسب ها: عایق حرارتی, اشتعال ناپذیر, عایق پشم سنگ, عایق صوتی, مقاومت حرارتی, پشم سنگ, ثبات شیمیایی, ثبات فیزیکی, ثبات ابعادی, پشم سنگ لوله ای, پشم سنگ پتویی, عایقکاری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید